Profesionální topidla Master patří mezi světovou špičku

Když teploty klesají strmě dolů, neobejdeme se bez zdroje tepla. Pokud není k dispozici konvenční vytápění, můžeme zvolit alternativu v podobě mobilního topidla. Mezi přední světové výrobce patří skupina Master Climate Solutions, která svá zařízení - topidla značky Master - dodává na většinu světových trhů. U nás je můžete zakoupit u specializovaného prodejce eprofi.cz s.r.o., jež svou nabídku prezentuje také na webu profesionalni-topidla.cz. Ještě než se pustíte do hledání optimálního řešení, seznamte se s hlavními výhodami sortimentu.

Praktické vytápění bez instalace

Mobilní topidla Master jsou připravena k okamžitému použití. Stačí zapnout a produkují teplo. Časově či technicky náročná instalace se nekoná.

Energie podle gusta

Preferujete čisté teplo z elektrické energie, nebo dáte přednost ekonomičtější naftě? Pod značkou Master najdete topidla pro všechny druhy paliva včetně plynového topení.

Mobilita

Mít možnost topidlo libovolně přenášet tam, kde je právě zapotřebí – aniž byste museli investovat do dalšího zařízení, je přece skvělá. Jednou vytopíte garáž, podruhé dílnu – a určitě se vám bude hodit i po malování v interiéru. Případně jako doplněk vysoušeče vzduchu v místnosti, kterou potřebujete zbavit vlhkosti. Tip: Mobilní topidlo a vysoušeč zdiva - to je skvělá dvojka, která rychle a spolehlivě odvlhčí jakoukoliv místnost.

Do menších i větších prostorů

Mobilní topidla Master se vyrábí v širokém výkonovém spektru. Můžete zvolit topidlo s nižším výkonem i velmi výkonné zařízení, které bez problémů vytopí halu či sklad. Všechny přístroje se chlubí výkonným procesem spalování – jsou tedy šetrné vůči životnímu prostředí. Potřebujete další důvody, proč topit pomocí mobilního topidla Master? Pomůže vám k dosažení optimální teploty vždy, když budete potřebovat, a to pouze z takového množství energie, jaké jste ochotni financovat.

Publikováno: 16. 08. 2021

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Ivana Novotná