Doplňky a náhradní díly

I tvrďáci mají slabší chvilky

Vozy offroad nejsou žádná tintítka, ale i tak občas potřebují trochu péče. A jestli nějaké to terénní vozidlo vlastníte tak víte, že se jedná o speciální péči. Společnost OFFROAD SERVIS se již od roku 1996 zaměřuje na opravu, údržbu a úpravu terénních automobilů. Po službách autoservisu offroad bude Vaše vozidlo připraveno na ty nejextrémnější podmínky.

Dopřejte svému teréňákovi offroadové vybavení od značky ARB, OME, WARN, African Outback a dalších renomovaných značek. Mezi zákazníky servisu 4×4 nepatří však jen offroadoví nadšenci. Služby Offroad servisu využívají i společnosti z oblasti energetiky, plynárenství, lesnictví, vodárenství, hornictví, prostě všude tam, kde vozidla musí překonávat těžký terén a tudíž musí něco vydržet. Léta praxe a zkušeností, používání moderního vybavení dělá ze zaměstnanců servisu Offroad skutečné profesionály ve svém oboru.

Servis vozů offroad obsahuje tyto práce:

– automechanické, autotronické, autoelektrikářské práce
– opravy motorů a převodovek
– diagnostika motoru a elektronických systémů
– geometrie přední a zadní nápravy
– kompletní servis klimatizace
– pneuservis a prodej nových pneumatik
– přeměřování náprav a šasi
– oprava brzdových systémů
– servis a výměna výfuku
– výměna oleje a provozních náplní Castrol
– seřizování světel hlavních a přídavných, včetně xenonů
– prodej a montáž offroad příslušenství ARB 4×4 a Warn

Kromě opravy vozů SUV jsou zde prováděny i opravy a servis navijáků na terénní automobily. Nebo snad uvažujete o koupi nového navijáku? OFFROAD SERVIS se věnuje také prodeji a následné montáži navijáků.