Pohodlně na festival. Jak jinak než dodávkou

Sezóna letních festivalů se blíží a už je čas pomýšlet, kam vyrazit. Nejbližším festivalem je známý Votvírák, který festivalovou sezónu zasahuje již v polovině června. Pokud patříte mezi nadšence těchto akcí, jistě se vám budou hodit informace, které se dočtete níže.

Co s sebou na festival?

Mezi nejdůležitější věci, které budete potřebovat je samozřejmě stan, spacák a karimatka. Dále se vám bude hodit dostatečné množství oblečení, zapomenout nesmíte na nepromokavé oblečení. Alespoň dvoje boty, jídlo na dva dny a samozřejmě nějaký ten alkohol, bez kterého by se pořádný „fesťák“ neobešel. Mezi povinnou výbavu patří také přátelé, bez kterých by to prostě nešlo.

Jak to sbalit?

Pokud jste si v tuto chvíli představili, kolik věcí budete potřebovat a také vaše malé auto, do kterého prostě 3 stany, 5 spacáků, spoustu jídla a 4 kamarády nenacpete, nepropadejte panice. Firma www.dodavky.net vám poskytne obrovské dodávky, do kterých můžete klidně položit nafukovací matrace, na kterých můžete v noci spát. Zároveň do dodávky můžete vložit vše výše zmíněné a můžete si vzít spoustu věcí „kdyby náhodou“. Pokud byste netrefili na místo festivalu, můžete si na vyžádání vypůjčit také navigaci, která vás na místo určení jistě dovede.

Co cena?

Jestliže si myslíte, že vám cena vyjde dráže, než si myslíte, jste na omylu. Pokud je vás 5 kamarádů, musíte jet minimálně dvěma osobními auty, mít k dispozici alespoň 3 spacáky atd. Jako studenti se můžete složit na půjčení dodávky, pojedete všichni pohromadě a zažijete mnohem více srandy, než kdybyste jeli několika auty.

Publikováno: 07. 02. 2019

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Ivana Novotná