Jak zjistit výkupní cenu vašeho vozidla?

Výkup vozidel je nejrychlejší způsob, jak prodat svou motorku, dodávku, stroje a techniku, nebo třeba osobní automobil. Jak zjistit, kolik za své auto vlastně dostanete?

Vykupuje se mnoho druhů vozidel

V rámci výkupu vozidel se můžete spolehnout na nejvyšší možnou cenu a současně nejrychlejší vyplacení částky. Ihned při podpisu smlouvy je vám vyplacena částka za vaše osobní auto, dodávku, nebo třeba nákladní vůz. Výkup vozidel ale zajišťuje rychlý prodej také v případě strojů a techniky, motocyklů, nebo také karavanů a obytných vozů. Výkup dodávek je tak stejně snadný jako výkup auta. Jak ale zjistit, kolik za vaše auto vlastně dostanete?

Rozhodují základní parametry

Až budete vyplňovat formulář, bude potřeba dodat základní údaje o svém autě. Pomocí nezávazného formuláře se tak dozvíte o tom, jak vysokou výkupní cenu za své vozidlo dostanete. Profesionální přístup následně zajistí, že své finance dostanete přímo na ruku při podpisu smlouvy, nebo vám bude částka připsána okamžitě na váš účet. Do celkové ceny za vozidlo zasahuje několik základních parametrů. Které to jsou?

Vyplníte nezávazný formulář a ihned máte představu o ceně

Až si budete zjišťovat, kolik byste za své vozidlo mohli dostat peněz, bude potřeba uvést značku, model, karoserii a rok výroby. Dále se uvádí výkon motoru a počet ujetých kilometrů. Do formuláře se vpisuje také druh paliva, které vaše vozidlo používá. Nezapomeňte do nezávazného formuláře uvést vaši představu o ceně za vozidlo, váš kraj, telefon a e-mail. Přidejte soubory v podobě fotografií vozidla nebo technických průkazů. Můžete přidat i certifikát o původu vozidla, nebo také dokument potvrzující, že udané ujeté kilometry skutečně odpovídají realitě. Často se u výkupu auta dozvíte, že za své vozidlo získáte více peněz než v autobazaru, a to až o desítky tisíc. Zjistěte, jak je na tom vaše vozidlo, a kolik za něj v případě výkupu dostanete.

Publikováno: 29. 04. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Ivana Novotná