Studium MBA je nejlepší volba pro vaši kariéru

Jste typ pracovníka, který dbá na svou kariéru a touží po postupu? Neváháte se celoživotně vzdělávat a chcete být neustále v obraze? Vystudovali jste vysokou školu, máte za sebou několikaletou praxi a nevíte, jak se dále zdokonalit? Řešením vašich tužeb může být profesní titul MBA. Ten je možný získat po absolvování jednoročního studia na Cambridge Business School. Studium MBA je zaměřené na praxi a představuje vrchol profesního vzdělání. Je určeno pro manažery, členy managementu, podnikatele, představitele neziskových organizací či veřejné správy, kteří nemají jen teoretické znalosti ze školy, ale už mají za sebou nějaký ten pátek v zaměstnání.

Jak probíhá studium?

Studium programu MBA na Cambridge Business School se skládá z deseti specializovaných modulů, které jsou rozděleny do dvou semestrů. Výuka programů probíhá kombinovanou nebo nově pouze on-line formou, takže je vhodná pro pracující, časově vytížené lidi. Gró výuky spočívá ve samostudiu pomocí e-learningu s možností konzultovat témata a vznášet dotazy k tutorům elektronicky. Programy MBA jsou koncipovány tak, aby co nejvíce odpovídaly zaměření studentů a podporovaly jejich uplatnění na trhu práce. Vybírat si můžete z oborů, jako jsou management, účetnictví, marketing, public relations, personalistika, reality, právo nebo mezinárodní právo. Získané znalosti z výuky jsou na rámec vysokoškolského vzdělání, titul MBA není vnímán jako titul akademický.

CBS jako záruka kvality

Proč zvolit ke studiu právě Cambridge Business School? Efektivní forma studia zahrnuje aktuální trendy v managementu, využívá progresivních metod a inovativních postupů a výuka je zajištěna odbornými lektory s dlouholetou praxí. Zpětná vazba absolventů vypovídá o tom, že studium MBA je prokazatelně posunulo dál v jejich současné kariéře. Nejenže doplnilo a prohloubilo jejich znalosti, ale zároveň zvedlo jejich renomé a prestiž v curriculum vitae, což zaměstnavatelé ocenili i na výplatní pásce.

Publikováno: 12. 10. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Ivana Novotná