Zaparkujte na pražském letišti snadno a bez nervů. Jak na to?

Zaparkovat na pražském letišti už nemusí být zkouška nervů nebo nemožný úkol. Je totiž pouze na vás, jak si to zařídíte. Dnes už existují služby, které vám umožní parkovat na letišti bez stresů. Máme na mysli zejména službu Smile Parking, která ve vás znovu probudí touhu usednout do svého auta a zvolit právě cestu po vlastní ose místo nutnosti spoléhat se na hromadnou dopravu nebo taxi, což zkrátka z hlediska samotné přepravy nebude nikdy tak pohodlné.

Snadné a bezpečné parkování

Při cestě vlastním vozem totiž nejste na ničem a nikom závislí. Ovšem je tady stále ten faktor parkování na místech, kde je to velmi složité. To ale řeší právě služba Smile Parking, která vám umožní parkovat na letišti Václava Havla pohodlněji a než kdykoliv předtím. A hlavně také naprosto bezpečně pro vaše auto. Jednoduše si na webu služby zařídíte rezervaci na konkrétní datum, kde vždy vidíte dostupná parkovací místa. Výsledkem registrace je získání potvrzení o registraci a instrukce. Vše potom probíhá tak, že jednoduše dorazíte na letiště a tím vaše starosti o vůz odpadají. Odveze si jej totiž řidič služby Smile Parking, který jej bezpečně zaparkuje. K tomuto účelu služba provozuje perfektně zabezpečené parkoviště, kde je také neustále přítomna ostraha. Samotné zabezpečení je tak řešeno jak technicky pomocí zabezpečovacího systému, tak mechanickými zábranami i lidskou ostrahou. https://www.youtube.com/watch?v=pZE26YfBIxg

Další služby pro váš komfort

Díky vysokému standardu bezpečnosti máte jistotu, že se vašemu vozu během vaší cesty do zahraničí nic nestane. Také řidič bude při převozu vašeho vozu maximálně opatrný. Kromě toho si můžete objednat doplňkové služby, kde patří zejména:
  • Valet Parking
  • Služby péče o vozidlo
Valet Parking máte zdarma a jde o přistavení vozu na letišti po vašem návratu. Už tak pro něj nemusíte nikam chodit. Služby péče o vozidlo pak jsou příplatkové a spočívají zejména v mytí vozu a čištění exteriéru.

Publikováno: 29. 04. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Ivana Novotná