Vybrat nové auto je tak snadné. Používejte Autohled a máte po problému!

Jak vybrat nové auto a příliš se u toho nezapotit? Proces, který by měl být radostí, se může v okamžiku změnit v noční můru. Třeba když zjistíte, že vám vyhlédnutý model nevyhovuje z hlediska vnitřního prostoru, objemu kufru, výbavy nebo jiných parametrů. Co s tím, když nemáte v hlavě encyklopedii automobilů a nechce se vám ztrácet čas proklikáváním webů všech relevantních automobilek? Jednoduchá rada zní: použijte Autohled! Praktický porovnávač vám vytrhne trn z paty a vůbec nesejde na tom, jak moc se v auto-moto světě vyznáte. Ale vše pěkně popořádku...

Jak na hledání auta s Autohledem?

Pro automobilového nadšence, který má v knihovničce všechna čísla většiny auto-moto magazínů, je hledání ideálního vozu hračka. Člověk, jež se v současné nabídce automobilek orientuje spíše v obecné rovině, už může trochu tápat. A ten, kdo auta považuje za nutné zlo, už může mít při pátrání po vhodném modelu vážné potíže. S portálem Autohled.cz je vše mnohem snadnější – cílí na zájemce o prodej aut a srovnává nové vozy podle zadaných parametrů. Využijete ho bez ohledu na to, zda si plánujete pořídit rodinné kombi, nebo třeba SUV. S pomocí pokročilého filtrování získáte okamžitý přehled nad modely vozidel, které odpovídají vašim představám. Potřebujete liftback v cenové relaci od 350 do 500 tisíc? Navíc by to měl být benzín s manuálem? Zatrhněte příslušná pole a ve výpisu se vám zobrazí všechna vozidla, která zmíněná kritéria splňují. Jen tak mimochodem – těm zmíněným momentálně odpovídají pouze Škoda Octavia a Hyundai i30 Fastback. Oba modely si na webu můžete postavit vedle sebe a v klidu porovnat. Jak dlouho by vám trvalo, než byste automobily vytřídili „ručně“?

Autohled není pouhý vyhledávač!

Katalog osobních vozidel Autohled.cz nabízí mnohem více než „jen“ vyhledávání a porovnávání na základě parametrů. Nedílnou součástí portálu jsou také žebříčky (např. nejprodávanější vozidla, nejúspornější vozidla apod.) a magazín nabitý inspirativními články.

Publikováno: 02. 11. 2020

Kategorie: Tipy a rady | Tipy a rady

Autor: Ivana Novotná