Přísná norma EURO 4 některým výrobcům skútrů nevadí. Kentoya má nový model se vstřikováním Delphi!

Evropští zákonodárci nelení a průběžně upravují normy tak, aby to výrobci dopravních prostředků neměli tak snadné. Na začátku roku 2017 vešla v platnost nová emisní norma EURO 4, což pro výrobce skútrů znamená konec karburátorů. U nových modelů je musí nahradit jednoduchým vstřikováním paliva. K novinkám patří také kombinovaný brzdný systém umožňující aktivaci brzd přes jedinou páku, automatická světla a OSB konektor pro sledování činnosti agregátu. Jaký to mělo vliv na skútry oblíbené značky Kentoya? V nabídce se objevil inovovaný model Maximus s kvalitním vstřikováním Delphi.

Ještě více komfortu než v minulosti

Skútry z kategorie „maxi“ jsou vyhledávané příznivci pohodlného cestování. Nabízí prostornější sedátko než modely jiných kategorií a bez problémů svezou i spolujezdce. Bezesporu jde o nejlepší volbu pro každého, kdo chce se skútrem jezdit i na delší vzdálenosti. [caption id="attachment_770" align="aligncenter" width="700"] Skútr Kentoya MAXIMUS 125 (model 2016)[/caption] Skútr Maximus plně odpovídá typické charakteristice maxi skútrů. V loňském roce získal prestižní druhé místo v anketě MOTOCYKL ROKU 2016. Nabízí kombinaci pohodlí, velmi slušných jízdních vlastností a ve své nové verzi také vstřikování Delphi. A co přesně skútr díky vstřikování získal? Nemá sice vyšší výkon (ale ani nižší), ale výrazně se zlepšila spolehlivost motoru. Maximus nastartujete bez ohledu na to, jestli venku zuří tropická vedra nebo mráz jako v Rusku. [caption id="attachment_771" align="aligncenter" width="700"] Skútr Kentoya MAXIMUS-i 125 4T se vstřikováním Delphi (model 2017)[/caption] Dobrou volbou je také vlajková loď značky – maxi skútr Broadway. Velice komfortní model disponuje perfektní ochranou před větrem i deštěm a praktickým flash přehrávačem s integrovanými reproduktory. [caption id="attachment_772" align="aligncenter" width="700"] Skútr Kentoya BROADWAY 125 4T[/caption]

Kentoya nabízí i jiné skútry

V nabídce značky Kentoya stále narazíte i na staré známé modely – sportovně laděné, retro, městské i off-road skútry 125. Všechny jsou k mání za příjemnou cenu, a to i na splátky s nulovou akontací bez navýšení. Nedílnou součástí sortimentu jsou také elektro kola a mopedy. Prohlédnout si je můžete na www.kentoya.cz.

Publikováno: 01. 07. 2017 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Automobily

Autor: Ivana Novotná

Tagy: EURO IV | skútry 2017 | vstřikování skútry