Tipy a rady

Jak spolehlivě kontrolovat oprávněnost vstupu osob do objektů či areálů?

Důvěřuj, ale prověřuj. A vůbec v dnešní době, ve které je neplatičů, vychytralých zlodějíčků, podvodníků zkoušejících až magické triky a jiných delikventů více než dost. Není se čemu divit, že stále více živnostníků, podnikatelů a obchodníků se všemožnými způsoby snaží zabezpečit své dílny, obchody, firmy, tovární budovy a areály, sklady a jiné objekty či prostranství před zákeřnými vykuky. Objekty bývají zabezpečeny zpravidla bezpečnostními kamerami, alarmy, mřížemi a turnikety. Areály jsou zabezpečovány především bezpečnostními kamerami, turnikety a závorami. Velikou službu mnohým podnikatelům a městům poskytují také parkovací systémy, jež mimo jiné dokáží ušetřit mnoho finančních prostředků za výkon pracovní činnosti hlídačů na parkovištích.

závora
závora

AUTOGARD spol. s r.o.

Kvalitní a spolehlivé turnikety, závory a parkovací systémy (pro kontrolu přístupu osob a vozidel) originální konstrukce, vysoké technické úrovně, dlouhé životnosti i v náročných provozních a klimatických podmínkách a kvalitního dílenského zpracování Vám nabízí specializovaný výrobce AUTOGARD spol. s r.o. se sídlem v Popůvkách u Brna, kanceláří v Praze a pobočkou v Rusku a současně provozující informativní webové stránky AUTOGARD s odkazem na www.autogard.cz.

tripodové turnikety
tripodové turnikety

Turnikety

Turniket je zařízením fungujícím jako brána, jíž může v jednu chvíli projít pouze jedna osoba. Tím je usměrněn pohyb lidí. Turnikety bývají používány v místech placeného vstupu po vložení mincí nebo po ověření dokladu o zaplacení (např. veřejná doprava, placené toalety, přístup k atrakcím apod.), v administrativních nebo průmyslových neveřejných objektech, a tudíž slouží ke kontrole oprávněnosti vstupu a k evidenci příchodů a odchodů nebo v místech nepodmiňujících průchod žádným poplatkem ani oprávněním (např. vstup do samoobslužné prodejny, východ z placeného prostoru – metro, zoologická a botanická zahrada aj.).

Od společnosti AUTOGARD spol. s r.o. si můžete zakoupit tripodové turnikety ATR800, ATR900, rotační turniket blokovací ATB600, rotační turniket motorový ATF600, rotační turniket nízkoprofilový ATLX či elektromechanickou branku ATL900.