V zimě škrábe, v létě čistí – zkrátka ideální pomocnice k autu

Také máte rádi pomocnice s ladnými křivkami, ostrým řezem a přímo očistnými účinky díky těm správným vibracím? Nenechte se zmást, není řeč o ženě, která vám v zimě poškrabká záda a během parných upracovaných a lehce upocených dní vás zase omyje a namasíruje. Mluvíme o malé šikovné pomocnici, která skvěle padne díky ergonomickému tvaru do ruky. Během chladných měsíců vás rychle zbaví problému se zamrzlými okénky a v létě vám je řádně pomůže nablýskat. Zkrátka holka do nepohody!

 Elektrická škrabka na led Kärcher EDI 4 odstraní jedním tahem a bez námahy i odolnější vrstvy ledu. Práce s ní je jednoduchá. Škrabku lehce přitlačíte na zledovatělou plochu a rotující kotouč se šesti plastovými lopatkami vrstvu ledu v mžiku odstraní. Tento pomocník je vybaven funkcí inteligentního přepínání v pohotovostním režimu, který zajišťuje automatický start. Lopatky se zastaví v okamžiku, kdy přístroj zvednete a po přiložení se opět spustí. Při plném nabití má baterie výdrž cca 15 minut, což vystačí hned na několik dnů. Díky Li-Ion dobíjecí baterii může zařízení zůstat ve vozidle i delší dobu, aniž by se vybilo. Navíc LED kontrolka vám ukáže, kdy je potřeba zařízení opět nabít. Pokud chcete škrabku proměnit i na pomocnici do slunečných dní, jednoduše ji stačí spojit s letní sadou EDI 4. Vyměníte kotouč s nástavcem a jde se na věc! Vibrace z toho zařízení vám pomohou s čištěním i odolnějších nečistot jako je nalétaný hmyz nebo dokonce i ptačí trus. V kombinaci  s čističem oken RM 650 budou okénka nejen nablýskaná, ale i chráněna díky neviditelné folii, která se na skle vytvoří. A hadřík z mikrovlákna nedá šmouhám šanci. Tomu se říká zabít tři mouchy jednou ranou!

Ochranný kryt elektrické škrabky umožňuje bezpečnou manipulaci i jednoduché uložení, protože je vybaven krycím víčkem. V případě opotřebování nožů lze jednoduše vyjmout celý disk bez pomoci nářadí a vyměnit za nový.

Pro více informací o pomocnících Kärcher naleznete na www.karcher.cz nebo www.svetcisteni.cz

Publikováno: 06. 01. 2022

Kategorie: Tipy a rady | Tipy a rady

Autor: Ivana Novotná