Pravidelné inovace nemíjí ani segment obytných vozů a přívěsů. Získejte letos titul kemping king!

Kempování zažívá renesanci, ale příliš se nepodobá tomu, jak na něj vzpomínají současní senioři. Ti, kteří stále vyráží do přírody s prehistorickými karavany, si na adresu moderních vozů a přívěsů neodpustí nejednu štiplavou poznámku. Údajně se postupem času se zvyšující se úrovní výbavy a komfortu vytratil onen punc romantiky a dobrodružství. Dáváme jim za pravdu, ale jen na půl. Moderní karavany skutečně nabízí vysoký stupeň pohodlí, ale tím vám dovolenou v kempu nijak nepokazí. Naopak si dovolenou užijete mnohem intenzivněji. S horkými novinkami pro rok 2017 rozhodně!

Potřebujete LEPŠÍ obytný vůz?

Říká vám něco značka FORESTER? Aby ne, obytné vozy od německého EURAMOBILU nabízí bezkonkurenční poměr kvality, výbavy a ceny. Nejnovější modelová řada však posouvá standard zase u kus dál. Za pozornost stojí motory FIAT X290 35/36,5 light s emisní normou EURO6 o výkonech od 130 do 180 koní a ještě obsáhlejší výčet výbavy než v minulých letech. Obytné vozy FORESTER jsou nyní k mání v provedení s alkovnou (6 – 7 míst na spaní) a jako polointegrované (4 – 6 míst na spaní). Dobrá zpráva pro milovníky kempování „na divoko“ je, že ve výbavě nechybí trakční baterie a výkonný bojer/topení Truma Combi 4. https://www.youtube.com/watch?v=hI3M_O5NEOE&feature=youtu.be

Preferujete přívěs?

Novinky se nevyhýbají ani obytným přívěsům. Nové modelové řady představili výrobci Caravelair a Sprite. Preferujete-li nižší cenu, zaměřte se na aktuální modelovou řadu Antares od Caravelair. Cenově dostupné přívěsy patří k nejlépe vybaveným ve své třídě a jsou vhodné pro karavaningem nepolíbené i zkušenější cestovatele. Volitelná výbava zahrnuje bojler Henry, díky kterému může být přívěs nezávislý na přípojce elektřiny po dobu 4 dní. https://youtu.be/PRXC2zkRQRk Přívěsy Sprite Cruzer oficiálně spadají do střední třídy, ale ohromí vás kombinací jedinečného designu, zpracováním detailů a výbavou na úrovni vyšší třídy. https://youtu.be/8xrEWnVrgPk   Chcete se o novinkách dozvědět více? Zeptejte se v BURIMEXu – renomovaný český prodejce nabízí všechny varianty a ochotně vám poradí s výběrem.

Publikováno: 30. 05. 2017 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Automobily

Autor: Ivana Novotná

Tagy: karavany novinky | obytné přívěsy novinky