Povinné ručení od Allianz Direct se slevou 400 Kč

Hledáte výhodné povinné ručení? Právě jste je našli. Jedná se po povinné ručení od Allianz Direct. Povinné ručení od Allianz Direct získáte v létě se slevou 400 Kč. Máte možnost získat slevu 400 Kč také na havarijní pojištění. Celkově vám tak autopojištění Allianz Direct přinese mimořádnou slevu 800 Kč.

Sleva platí pro roční pojištění vozidel sjednané do 31.8.2011. Pokud zvolíte pololetní nebo čtvrtletní platbu, sleva se rozloží do celého roku.

Povinné ručení představuje pojištění vozidla dané zákonem, jeho celý název je pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla. Povinné ručení se využívá v situacích, kdy majitel vozidla způsobil jeho provozem škodu na jiném vozidle. Tuto škodu na jiném vozidle kryje právě povinné ručení. Jde o jeden ze dvou základních typů autopojištění. Havarijní pojištění, které povinné ručení doplňuje, slouží k pojištění škod na vlastním vozidle a zdraví majitele vozidla. Havarijní pojištění je na rozdíl od povinného ručení volitelné.

Povinné ručení od Allianz Direct představuje nejrozsáhlejší povinné ručení online v oblasti osobních a nákladních vozidel do 3,5 tuny. Povinné ručení od Allianz Direct přitom umožňuje individuální přizpůsobení pojištění dle vlastních představ klienta. Jde o povinné ručení online, které snadno a pohodlně sjednáte prostřednictvím internetu.

Stejně tak nabízí Allianz Direct havarijní pojištění online. Povinné ručení online a havarijní pojištění online přitom můžete prostřednictvím internetu také přímo uhradit elektronickou platbou.

Samozřejmostí pojištění vozidel od Allianz Direct je převod bonusů za předchozí bezeškodný provoz vozidla.

Publikováno: 16. 08. 2011

Kategorie: Pojištění a financování

Autor: Ivana Novotná