Autobusová doprava - autobusy Neoplan a Bova

Firma Autobusy Šafařík vznikla v roce 1992 od té doby má za sebou najeto již mnoho kilometrů jak po naší republice, tak i v zahraničí po celé Evropě. Firma se zabývá autobusovou dopravou většího počtu osob například sportovních klubů, školních akcí, podnikových akcí na nepravidelných a smluvních cestách.

Naši řidiči jsou zkušenými matadory ve svém řemesle, samozřejmě mají veškeré certifikace a průkazy potřebné k řízení autobusů, jedná se samozřejmě o řidičský průkaz typu D a B, psychologické testy a samozřejmě profesní průkaz. Jsou velmi přátelští ke svým zákazníkům a velice rádi zodpoví veškeré dotazy, které se týkají cesty nebo cíle cesty.

Společnost má v tuto chvíli celé portfolio autobusů ve výborném stavu. Mezi ně patří: jeden autobus Neoplan s menší kapacitou 27 míst, tři autobusy Bova z toho jeden typu Futura FH15 s kapacitou 63 míst a dva typu Futura FH12 s kapacitou 49 míst. Dále má firma k dispozici přívěsný vozík na lyže, lodě, případně další nebo větší zavazadla, které se nevejdou do přepravních prostor samotných autobusů.

Všechny autobusy jsou vybaveny moderním vybavením, které vyžaduje získání certifikátu Royal Class, například toalety, televize, teplá voda → Káva, Čaj, pohodlné sedačky, velký úložný prostor. Dále jsou vozy vybaveny bezpečnostnímy pásy, odkládacím prostorem u každé sedačky. Vozy jsou plně klimatizovány a osvětleny.

Firma sice sídlí ve Starovičkách u Břeclavi, ale to vůbec nevadí, rádi přistaví autobus nebo autobusy kdekoli po České Republice nebo i Evropě, zkrátka kde bude potřeba.

Autobusy Šafařík je velmi solidní firma na poli autobusové dopravy, o čemž vyplývají i velmi kladné reference bývalých nebo i stávajících zákazníků, ktří se k firmě Autobusy Šafařík velmi rádi vracejí a berou ho jako velmi spolehlivého, loajálního a solidního partnera na svých cestách.

Publikováno: 14. 02. 2012

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Ivana Novotná