Povinné ručení od Kooperativy – povinné ručení na míru

Yespojisteni.cz vše přehledně na jednom místě

Každý, kdo kupuje nový nebo ojetý automobil, má ze zákona povinnost pro své vozidlo sjednat při registraci nebo přepisu povinné ručení. Lámete si hlavu s tím, jak si vybrat v nekonečné nabídce produktů takové, které bude splňovat Vaše požadavky a zároveň Vás nepřijde příliš draho? Tento nelehký úkol Vám pomůže vyřešit online srovnávač pojištění yespojisteni.cz. Ten Vám snadno a rychle, pomocí pár kliknutí, poskytne přehled nejlepších povinných ručení na trhu včetně cenové nabídky a porovnání služeb.   Yespojisteni.cz provozované společností Fabrika s.r.o., která disponuje licencí České národní banky, je bezpečným partnerem ve světě pojištění a spolupracuje pouze s těmi nejlepšími a nejspolehlivějšími pojišťovnami na trhu. Mezi ně určitě patří Kooperativa pojišťovna, člen Vienna insurence group.

Proč povinné ručení od Kooperativa pojišťovny ?

Asi každému z nás se to již stalo- ač jste byli ostražití a respektovali dopravní předpisy, stejně se Vám stala dopravní nehoda. V této nepříjemné životní situaci jistě oceníte pomoc silného partnera s dobrým a stabilním zázemím, kterým Kooperativa pojišťovna jistě je. Společnost Kooperativa je na Českém pojišťovacím trhu již více než dvacet let. Za tu dobu si vybudovala renomé jedné z nejlepší českých pojišťoven s tisíci spokojených zákazníků.   Ve světě povinného ručení nabízí mnoho variant tohoto pojišťovacího produktu, a to buď samostatně nebo v kombinaci s doplňkovými pojištěními jako je například havarijní pojištění. Klienti Kooperativa pojišťovny si mohou vybrat také rozsah asistenčních služeb v možnostech Standard, Plus a Super. Kromě široké nabídky služeb a silným zázemím může Kooperativa pojišťovna přilákat zákazníky také příznivou cenou a bonusovými programy, jako je program Důvěra. Rovněž dává slevu 5% při roční frekvenci plateb. A to ještě není všechno. Pokud si sjednáte povinné ručení přes srovnávacího agenta yespojisteni.cz, dostanete z finální částky produktu ještě dodatečnou slevu dalších 10%.

Sjednání povinného ručení snadno, z pohodlí domova

V dnešní době již není při sjednávání povinného ručení nutné navštívit pobočku pojišťovny, ale celý proces lze absolvovat pěkně v klidu, z pohodlí domova. Připravíte si pouze všechny potřebné dokumenty, které obsahují informaci o samotném pojistníkovi, tak také technické informace jako je objem a výkon motoru, nebo stáří vozidla. K tomuto platí, že při výpočtu ceny povinného ručení jsou obě tyto informace rozhodující. Přihlíží se především k nehodové historii pojistníka, stáří vozidla a jeho technickým parametrům, ale také k účelu provozování vozidla. Neváhejte a přesvědčte se sami, že povinné ručení Kooperativa je tou správnou volbou pro kvalitní a cenově výhodné povinné ručení!

Publikováno: 12. 01. 2022

Kategorie: Pojištění a financování

Autor: Ivana Novotná