Síla, luxus a pohodlí v jednom

Přesně tak se dají charakterizovat vozy značky Land Rover. Při vyslovení této značky se každému okamžitě vybaví robustní vozy, vysoký výkon a moderní design s nadčasovými technologiemi. Kdo si myslí, že automobilka Land Rover vyrábí pouze automobily do extrémního terénu a na lidi z města zapomíná, je na omylu. Je pravda, že Land Rover začínal s nadupanými vozy pro extrémní podmínky, ale je to už nějaký ten pátek, co z výrobních linek začaly vyjíždět i automobily pro všední použití. Ovšem ani ty se zhoršeného terénu a nepříznivého počasí nezaleknou. Land Rover se stále více zlepšuje a to se odráží na používání prvotřídních a osvědčených materiálů, využívání řemeslné dovednosti a nejmodernějších technologií v oblasti bezpečnosti a komfortu. Tato automobilka vyrábí i známý a úspěšný model Range Rower, který se může pyšnit svou třetí generací vozů.

Land Rover Freelander 2 S

Freelander 2 S ocení hlavně milovníci akce. Díky použitým technologiím a dobré ovladatelnosti zvládne obtížný terén a přitom si díky pohodlí a luxusnímu interiéru budete připadat jako v limuzíně vyšší třídy. Můžete si vybrat variantu s dieselovým motorem o objemu 2,2 litrů a výkonem 150 PS nebo 190 PS pro modely SD4, nebo šestkový benzinový motor o objemu 3,2 litrů pro modely i6. Všechny modely SD4 a i6 jsou vybaveny šestistupňovou automatickou převodovkou a systémem CommandShift. Naporoučet si samozřejmě můžete i regulaci rychlosti (ovládá se tlačítkama na volantu), automatickou klimatizaci, automaticky sklápěná vnější zrcátka. Čeká na Vás i exkluzivní balíček s navigačním systémem DVD, telefonní systém s komunikací přes Bluetooth, automatické zapínání světel a stěrače s dešťovými čidly.

Range Rover Evoque Pure

Tak to je jméno toho nejhezčího a nejdynamičtějšího Range Rovera všech dob. Je to rychlý a přizpůsobivý vůz, který vyplní představy i toho nejnáročnějšího řidiče. Díky designové paletě interiérů a exteriérů, díky spoustě volitelných technologických doplňků si můžete Range Rover Evoque Pure přizpůsobit svému vkusu a životnímu stylu.

 Kde vzít a nekrást?

Jedině u společnosti A. Charouz Motors! Tato společnost je jediným autorizovaným prodejním a servisním centrem značek Land Rover a Jaguar pro Prahu a Střední Čechy.      

Publikováno: 18. 09. 2012

Kategorie: Služby

Autor: Ivana Novotná