FORIN: Váš spolehlivý dodavatel pohonové techniky

Najít dodavatele kvalitní a přitom cenově dostupné pohonové techniky není snadné. Pokud se poohlížíte po spolehlivém partnerovi, který vám bude dodávat mechanické převodovky, přímočaré pohony TMP, elektromotory s výkonem až 200 kW, frekvenční měniče, tvarovací stroje či odlitky, obraťte se na slovenskou firmu Forin. Na trhu je přes 30 let a dlouhodobě s ní spolupracují zákazníci na Slovensku, v České republice, Polsku, Německu a dalších evropských zemí. Společnost patří k nejúspěšnějším slovenským firmám ve svém oboru, a to v celoevropském měřítku.  

Široké spektrum převodovek

Potřebujete mechanickou převodovku? Forin má v nabídce šnekové převodovky typu TS 031 333, 030 444, ZAP, RI – RMI, šnekové převodovky s čelní předlohou typu CB – CR, čelní převodovky AR – AM – AC, kuželové čelní převodovky OM – OR- OC, paralelní převodovky PM – PR – PC, mechanické variátory a několik dalších typů.

Kvalitní a výkonné elektromotory

Forin nenabízí pouze moderní čelní převodovky, ale také elektromotory značek SIEMENS a VELA. Pod značkou SIEMENS najdete modelovou řadu 1LA7 (trojfázové nízkonapěťové asynchronní motory s kotvou nakrátko) s výkonem od 0,06 – 18,5 kW. Tyto motory mají hliníkovou kostru a osovou výšku 56 - 160 mm. Motory značky VELA mají výkon od 0,09 – 7,5 kW a osovou výšku 56 – 132 mm.

Nevíte si rady s výběrem? Nechte si poradit!

Ať už máte zájem o kteroukoliv část sortimentu, spolehněte se na individuální přístup a kvalifikované poradenství. Zkušení technici vám ochotně poradí při výběru, doporučí vhodné řešení a v případě potřeby splní i nestandardní požadavky.     Chcete se o sortimentu prověřeného dodavatele Forin dozvědět více? Technickou specifikaci všech zařízení najdete na forin.sk.

Publikováno: 28. 07. 2017 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Automobily | Doplňky a náhradní díly

Autor: Ivana Novotná