Nahradí značka 4Glance profesionální autodetailery?

Říká se, že při detailingu aut jde o každý detail na vozidle. V čem ale tento proces vlastně spočívá? Jedná se hlavně o proces pečlivého čištění a údržby celého vozu do nejmenších detailů. To zahrnuje mimo jiné vylepšování vzhledu karoserie. Dobrý vzhled automobilu ovlivňuje nejen jeho řidiče, ale vyvolává obdiv tvářích ostatních a vylepšuje celkový stav auta. Díky pravidelně péči o karoserii si nedokonalostí a škrábanců všimneme ihned, vyřešíme je brzy a zamezíme tak vzniku koroze a rzi. Další výhodou pravidelné péče o lak je jeho lesklý a oslnivý povrch. Každý by přípravek chtěl.

4Glance - nová společnost v automobilovém průmyslu

K dosažení wow efektu se používá spousta specializované kosmetiky, obvykle velmi obtížně dostupné nebo zcela nedostupné v maloobchodech. Kvůli nedostatku přípravků mnoho lidí rezignuje na péči o své auto o a rozhodnou se pro relativně nákladnou službu profesionální péče v detailingovém salonu. Tato situace se však pomalu mění k lepšímu, protože na trh vstupují nové společnosti nabízející profesionální kosmetiku pro péči o auto. Tyto přípravky jsou dostupné širokému spektru zákazníků. Při nakupování a špatném rozhodování však můžete velice snadno koupit zbytečný produkt, který sice auto naleští, ale neochrání ho. V poslední době se hodně hovoří o nové společnosti vstupující na trh s přípravky na auto detailing. O značce 4Glance. Zapůsobí jejich produkty na zákazníky? Vše se ukáže poté, co proběhne spuštění a testování prvního produktu vydaného společností 4Glance.

Péče a ochrana automobilu pomocí 4Glance DHG Coat

Profesionální výrobky pro péči o auto a jejich nabídka jsou velmi rozmanité, a to jak z hlediska jejich působení, tak z hlediska jejich použití. Do těchto produktů aktivní pěny, šampony, čističe oken, jíly, leštidla, vosky a keramické povlaky. Nejpravděpodobnější situací je, že prvním produktem společnosti 4Glance bude kombinace vosků a tekuté keramiky. Kompletní složení přípravku zatím společnost 4Glance nezveřejnila, nicméně se spekuluje, že DHG Coat, jak se tento zázračný produkt nazývá, po nanesení na karoserii vozu zvýrazní hloubku barvy a dodá neuvěřitelný lesk. Navíc má DHG Coat od 4Glance účinně chránit karoserii vozu před povětrnostními podmínkami, chránit před rzí a posypovou solí ze silnice a také poskytovat hydrofobní účinek, tj. odpuzovat vodu a nečistoty. Díky tomu nebudete auto muset tak často umývat. Očekává se, že tyto účinky přetrvají až 12 měsíců. Očekávání jsou opravdu velká. My sami se nemůžeme dočkat prvních testů. Přesné datum uvedení na trh bohužel zatím není známo. Určitě se vám ozveme a poskytneme vám zpětnou vazbu hned, jakmile bude DHG Coat od 4Glance k dispozici v prodeji a my jej budeme moci za vás vyzkoušet.

Publikováno: 31. 05. 2021

Kategorie: Automobily | Doplňky a náhradní díly

Autor: Ivana Novotná