Karavany Hobby: Jednoduše perfektní poměr ceny a kvality

Sníte o vlastním karavanu a rozhodli jste se, že již nebudete čekat a pořídíte si ho? Pak by vás mohlo, respektive mělo zajímat, že k evropské špičce patří karavany značky Hobby Wohnwagenwerk. Z německého trhu si výrobce ukusuje čtvrtinu z celkového prodeje, což ho katapultovalo mezi nejvýznamnější producenty ve svém segmentu. Pořízení nového karavanu je pro většinu kempařů velmi zásadním rozhodnutím. Přeci jen nejde o zanedbatelnou položku s cenovkou v řádu desítek tisíc. Kvalitní karavany stojí podstatně více a k částce je nutno připočítat také provozní náklady a servis. Takže není divu, že milovníci svobodného cestování hledají co nejvýhodnější poměr ceny, užitných vlastností a kvality provedení. A právě to je důvod, proč jsou Hobby karavany tak populární.

Desítky inovovaných modelů

Jak začal Wohnwagenwerk letošní sezónu? Aktuálně nabízí 56 různých modelů obytných přívěsů různých kategorií. Modelová řada pro rok 2018 doznala mnoha vylepšení a inovací. Oproti modelům z předchozích let jsou změny nejvíce patrné na exteriérech. Přepracovaný design jde ruku v ruce s nejnovějšími trendy a vypadá velmi dobře, což celkový dojem o to víc umocňuje. K dalším změnám patří nové rozložení interiérů a přítomnost modernějších technologií. Zřejmě nejvíce se změnila linie ONTOUR. Svým vzhledem budí dojem vyšší modelové řady a v interiéru přibylo na výbavě. Další praktickou změnou je zrcadlově obrácené vnitřní uspořádání, díky kterému jsou nyní záchodové kazety přístupné z opačné strany, než kde se nachází předstan.

Prohlédněte si je na živo a udělejte si názor

Fotografie a popisky jsou jedna věc, ale objektivní představu si o karavanech Hobby uděláte až v reálu. Pokochat se jimi můžete u autorizovaného prodejce karavanů BURIMEX, který jako jediný v ČR prošel náročným výběrem a nabízí karavany německé značky od roku 2017. Více se dozvíte na www.burimex.cz.

Publikováno: 03. 09. 2018

Kategorie: Automobily | Automobily

Autor: Ivana Novotná

Tagy: karavany hobby