Autopůjčovna Brno – to jsou spolehlivé vozy

Řešíte kritickou situaci a váš vůz vypověděl službu? Nebo je dlouhodobě v servisu, ale vy potřebujete vozidlo pro dovolenou s rodinnou nebo firemní cestu? To jsou situace, kdy je autopůjčovna Brno perfektním řešením. Našim lidem je jedno, zda budete cestovat po městě, nebo zda si vyrazíte na dovolenou po třech státech. Naším primárním cílem je spokojený klient – tedy vaše osoba. Proto jsme vám k dispozici 7 dní v týdnu. Pokud si nemůžete automobil vyzvednout, v rámci Brna jsme schopni ho do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit kdekoli zdarma.

Vozový park, kde si vyberete

Je nám jasné, že každý má rád jiný typ a vzhled vozu. Z toho důvodu je náš vozový park velmi dobře vybaven a udržován. Díky tomu si u nás vybere opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme vozy vhodné k rodinným výletům i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit na pánskou jízdu. Nechybí ani luxusnější vozidla, například pro reprezentaci firmy. Vše s možností manuální i automatické převodovky.

Proč si vybrat právě náš tým?

Technický stav našich vozidel je 100% a ručíme vám za něj. S námi nečekejte žádné skryté poplatky. Vše probereme jasně a stručně. V ceně pronájmu jsou i kompletní asistenční služby a můžete si sjednat i 0% spoluúčast. Máme bohaté reference a zkušenosti, které nám dlouhodobě pomáhají upravovat služby na míru zákazníkovi.

Jak konkrétně postupovat

Podmínky zapůjčení vozidla od naší firmy vás určitě mile překvapí svou přístupností a jednoduchostí. Stačí vám k tomu minimálně dvouleté zkušenosti s řízením automobilu, minimální věk 21 let a občanský a řidičský průkaz. Ty nám předložíte během sjednávání konkrétního pronájmu vozu. A ještě jedna milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách jsou konečné, nikde nejsou zašité další poplatky.

Další info pro vaši potřebu

Pokud potřebujete náš vůz na delší období, dá se sjednat o poměrně oblíbený operativní leasing. Vozidla jsou určena k cestování po České republice i celé EU. Stačí se s námi předem domluvit. Uvedené ceny platí pro veřejnost a smluvní partnery, ne pro pojišťovny. Jak nájem, tak i kauce se platí před samotným vypůjčením. Zamezujeme tak potížím některých klientů s placením. Kauce je vratná při vrácení vozidla. Podnikatel potřebuje k pronájmu navíc výpis z obchodního rejstříku.

Další dotazy nebo připomínky?

Jakékoli další dotazy vám pracovníci autopůjčovny Brno rádi zodpoví na mailu info@autopujcovnabrno.net.

Publikováno: 14. 11. 2019

Kategorie: Služby | Služby

Autor: Ivana Novotná