Zájemci o kvalitní bydlení v širším centru Prahy hlaste se: Rezidence KAY River Lofts nabídne 55 nových bytů!

Nově realizovaný projekt nesoucí název KAY River Lofts se již velice brzy stane domovem hned několika desítek lidí. Rezidence nabídne skutečně stylové bydlení mimořádné kvality, navíc ve velmi žádaném pražském Karlíně. Pro vážné zájemce o život v širším centru naší metropole zde bude k dispozici 55 bytových jednotek rozmanitých dispozic a velikostí. Pokud zvažujete koupi nového bytu, je možné, že ho naleznete právě zde. Pojďme se na opravdu ojedinělou rezidenci společně podívat.

KAY River Lofts bude pro náročné

Developerský projekt pod názvem KAY River Lofts zahrne celkem 55 bytů, studií a penthousů. Bytový komplex najdete v Karlíně mezi ulicemi Karolinská a Za Karlínským přístavem, na Praze 8. Jde o čtvrť, která se stala, díky své poloze a kosmopolitní atmosféře, velice vyhledávaným místem. Karlín patří do širšího centra našeho hlavního města a příliš se v něm už nestaví. Příležitost pořídit si zde vlastní stylové bydlení je proto zcela výjimečná. Navíc půjde o bydlení v unikátní rezidenci s rozsáhlými prosklenými plochami, terasami a balkony poskytujícími úžasné výhledy na řeku i okolní město. Uspokojí i toho, kdo má opravdu vysoké nároky.

Hodláte „pouze“ investovat?

Krom toho, nikde není psáno, že musí jít jen o vlastní bydlení. Koupi takovéto nemovitosti je možné pojmout také čistě jako investici. Uložit peníze „do bytu“, obzvláště pak v nějaké solidní pražské lokalitě, je totiž zpravidla považováno za velmi rozumné a to i v době krize, se kterou se nyní potýkáme. Abyste se ale dokázali co nejlépe rozhodnout, budete jistě potřebovat více detailnějších informací. Zde jsou

Vše jen ve vysoké kvalitě

Rezidence působí už na první pohled neokázale a velice vkusně. Veškeré použité materiály jsou té nejvyšší kvality a jejich promyšleně zvolená kombinace navíc dodává celé stavbě jedinečný charakter. Ten je podtržen velkoryse řešenými terasami, balkony a také velkými francouzskými okny. V nabídce najdete bytové jednotky o dispozicích 2+kk až 5+kk o podlahové ploše od zhruba 50 až po téměř 250 metrů čtverečních a to na celkem osmi podlažích. Je tu tedy pro každého něco a to jak s ohledem na nároky na prostor, tak na finanční možnosti konkrétního zájemce. Všem rezidentům bude k dispozici parkovací stání v garáži.

Několik technických detailů

A nyní několik čistě technických parametrů projektu, které mohou při konečném rozhodování sehrát docela důležitou roli. Není sporu o tom, že konstrukční systém, stěny, fasáda a stejně tak i střecha jednoduše ve výsledku ovlivňují kvalitu bydlení. Co lze tedy očekávat?
  1. Konstrukční systém – železobetonová monolitická konstrukce.
  2. Střecha – plochá, jednoplášťová s parozábranou a izolací z minerální vaty.
  3. Stěny – zděné s železobetonovou přizdívkou, instalační předstěny jsou ze sádrokartonu.
  4. Fasáda – kontaktní zateplovací systém (ETICS), izolace EPS/XPS, minerální vata a tenkovrstvá probarvená omítka.
  5. Stropy – železobetonové se sádrovou omítkou nebo stěrkou, akustická izolace v místě rozvodů.
  6. Podlahy – cementové stěrky na společných chodbách a schodištích, keramická dlažba.
  7. Dveře do budovy - rastrový fasádní systém z hliníkových profilů, bezpečnostní elektromechanický zámek.
  8. Zabezpečení – protipožární ochrana i celkové zabezpečení je realizováno za použití těch nejmodernějších elektronických systémů

Karlín vás uspokojí ve všech ohledech

Takřka celá lokalita Karlína dnes patří mezi velmi žádané adresy a pro okolí této obytné budovy to platí dvojnásob. Vždyť nabízí výhledy na řeku a unikátní atmosféru nedalekého přístavu společně s dostatkem zeleně. To vše přitom na dosah městskému centru, které je víc než rychle dostupné jak metrem, tak i tramvajovými či autobusovými linkami. A občanská vybavenost? Vše, co je ke spokojenému životu potřeba. Ostatně posuďte sami.

Nákupy, kultura i sportovní vyžití

Několik set metrů vzdálené supermarkety Billa, Lidl a Albert, celá řada restaurací a bister, nově vzniklé galerie, Kino Atlas či dobře známé Hudební divadlo v Karlíně. To vše bude obyvatelům KAY River Lofts k dispozici. Zcela unikátní projekt RUNBASE Prague určený všem běžcům, Bikepark Štvanice, Centrální tenisový dvorec nebo slalomový kanál pro vodáky a mnoho dalších míst je zde připraveno pro sportovní vyžití. Park Těšnov či nedaleké Kaizlovy sady zase skvěle poslouží k procházkám. Ve vzdálenosti cca 1 km se nachází mateřská i základní škola a sotva 700 metrů od domu pak stojí klinika EUC Premium. Zdá se tedy, že o běžný život všech rezidentů zde bude velmi dobře postaráno.

 Stěhovat se můžete v roce 2021

Rezidence KAY River Lofts, která se může stát i vaším domovem, přivítá své obyvatele už v příštím roce. Na jejím budování se podílejí hned tři renomované společnosti a sice Horizon Holding, Karlín Group a Ungelt Partners. Tyto firmy spojily své síly, aby potenciálním klientům nabídly skutečně to nejlepší, co je v současnosti v oboru bytových staveb vůbec možné realizovat. A co víc, podařilo se jim k tomuto účelu získat zcela jedinečnou lokalitu. Ostatně, to již brzy budete moci posoudit sami.

Nebo vám snad Karlín z nějakého důvodu nevyhovuje? A kterou z pražských čtvrtí tedy považujete za zajímavou?

Publikováno: 27. 11. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Ivana Novotná