Dejte ve chvilce do pucu dílnu, garáž i auťák

Proč to dělat složitě, když to jde jednoduše. Udržet auto i vaše „tajné komnaty“ v čistotě se může zdát jako téměř nesplnitelný úkol. Za prvé, kdo by se chtěl nosit s nepřeberným množstvím pomůcek na uklízení. Za druhé, vždy si k vám sedne do auta někdo, kdo utrousí pár drobečků. A dílnu přeci máte na to, abyste v ní tvořili, opravovali a dumali. No a garáž? To už vůbec netřeba vysvětlovat. Každopádně vždy se vám bude pracovat lépe bez mokré podlahy a pilinami zaplněném ponku. A všechno to sfouknete opravdu během chvilky, tedy spíše vysajete. Nebojte se ani špon a odřezků. Tady totiž může vydatně pomoci víceúčelový vysavač.

Pomocník při úklidu i při práci

Multifunkční vysavač Kärcher WD 6 P Premium je ideálním pomocníkem pro suché i mokré vysávání bez nepříjemné výměny filtru. Snadno si poradí s hoblinami, pilinami, či odpadem při broušení. Díky zásuvce se spínací/vypínací automatikou odsává přímo na připojeném elektronářadí a vy tak rovnou při práci jednoduše udržujete pracovní plochu čistou.

Vysavač dosahuje velmi vysokého výkonu při relativně nízké spotřebě 1300 Wattů. Navíc je vybaven speciální funkcí samočištění. Stisknutím tlačítka se impulzními nárazy vzduchu filtr sám zbaví nečistot a tím se obnoví jeho sací výkon. Speciální kazeta, ve které je uložený filtr umožňuje pohodlné vyjmutí bez kontaktu s nečistotami. Nádrž z ušlechtilé oceli o velikosti 30 l je vysoce odolná a má dostatečnou kapacitu pro velké množství nečistot. Multifunkční vysavač Kärcher WD 6 P Premium je nepostradatelným pomocníkem v dílně, v garáži i při různých opravách a rekonstrukcích v domácnosti.

Nemusíte být ale žádný kutil, ani plánovat rozsáhlou rekonstrukci, přesto oceníte jeho víceúčelovost. Snadno a precizně s ním uklidíte celé auto doslova za chvilku. Doma s ním dokážete odsát vodu při čištění akvária, nebo piliny a podestýlku z terária oblíbeného králíčka. Venku jej můžete využít na podzimní úklid okolo domu, příjezdové cesty nebo úklid chodníčků na zahradě. Dokonce s ním snadno odfouknete i spadané listí nebo drobné nečistoty. Multifunkční vysavač se hodí také na dočištění a vysátí zbytků vody z bazénu, kterého po vypuštění připravíte na zimu.

www.karcher.cz Další tipy a na úklid naleznete na www.svetcisteni.cz

Publikováno: 22. 10. 2021

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Ivana Novotná