Trička a topy pořídíte na internetu od 200 korun

Věděla jste, že trička a topy jsou z bavlněného materiálu, polyesterových vláken, nebo z jejich kombinací? Mohou být s dlouhým i krátkým rukávem a jsou nezbytným základem vašeho šatníku! Cena se pohybuje od stovek korun a může přesahovat částku i deset tisíc korun. Prodejci mají v katalogu střihy různých velikosti, značek i barevných odstínů.

Topy pro speciální události i běžné nošení

Když jde o budování vlastního šatníku, základem je možnost volby pro různé příležitosti. Chcete vyniknout nebo se spíše držet zpátky? Ne každý den máte náladu na to být středem pozornosti. Vybírat budete mít určitě z čeho, a to díky neustálému zavádění nových kolekcí. Od jednobarevných, přes kousky s potiskem, kde se nekladou meze pro vaši fantazii. A samozřejmě je tu široká nabídka značek navrhovaná profesionálními návrháři.

V jakých situacích se hodí nosit trička?

Ať už se chystáte na procházku do parku nebo jde o formálnější událost, tričko  si bude možné obléknout. Vždyť se nabízejí ve volnějším sportovním stylu, i  upnutá přesně na míru a vhodná pro obchodní jednání nebo schůzku. Důležitý bude kvalitní materiál a jeho zpracování, aby se tričko či top nepáraly a nebledly. Určitě znáte ten pocit, když si zakoupíte nové tričko. Cítíte se svěží a cítíte se dobře. Zároveň chcete, aby se tento dojem udržel, co nejdéle. Je tedy důležité se o nové oblečení správně starat.

Jak se starat o trička a topy?

Často se setkáváme s tím, že se někomu povedlo praním “smrsknout” oděv, nebo se mu změnila barva. Když jde o praní, základem je rozdělit od sebe bílé a barevné prádlo. Co se týče “smrsknutí”, je před praním v pračce lepší tričko, nebo top otočit naruby a prát při teplotě maximálně 40 stupňů celsia. Vždy je dobré, vše zkontrolovat podle cedulky na jeho rubu. Tím nemůžete nic zkazit. Pokud to nepřeženeme s mírou pracího prášku a přidáme aviváž, získáme zaručenou aromatickou vůni a hebký povrch. Následně necháme tričko, nebo top vysušit a buď si ho rovnou oblékneme, nebo složíme patřičným způsobem, aby nebylo zmačkané a založíme do šatníku. Pozor! Jejich charakteristické vlastnosti se také mohou  dlouhodobě ztrácet při sušení. Zároveň se vyvarujte žehlení potisků.

Kde se trička a topy dají koupit?

Dnes už je v provozu opravdu hodně e-shopů, kde si můžete prohlédnout nabídku online. Samozřejmostí je také volba velikosti a barvy, střihu a dalších důležitých parametrů. Pak už stačí zadat jen kontaktní údaje a zvolit možnost platby. Nevýhodou internetových obchodů je, že dokud zboží nedorazí, nemáte jistotu, že jste si objednala přesně to, co jste chtěla. Například se může stát, že požadovaný výrobek nemá správnou velikost, odstín barvy podle obrázku, nebo jste při rozbalení zjistila, že jste si popletla typ materiálu a není tak příjemný, jak jste si myslela. Na druhou stranu je mnohdy nákup na internetu levnější a pohodlnější a proto se stává stále populárnějším.. Abyste získala úplný přehled o dostupné módě, můžete navštívit i některý z porovnávačů oblečení. Ty jsou založeny na shromáždění nabídek  zboží z jednotlivých internetových obchodů, Můžete tak jednoduše zhlédnout vše důležité na jednom místě. A jak ráda nakupujete oblečení vy? Je to spíš online, nebo v kamenné prodejně? Napište nám komentář.

Publikováno: 30. 11. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Ivana Novotná