Škoda je značkou, která provází české motoristy už několik generací

Jaká automobilka je v tuzemsku nejpopulárnější? Odpověď na tuto otázku je zcela jednoznačná, za poslední desetiletí vládne českým silnicím hlavně Škodovka. Má řadu různých podob a jde ruku v ruce také s elektromobilitou, tedy jinak řečeno, myslí i na udržitelnou budoucnost a přijímá nové výzvy.

Pokud máte pro tuto značku také slabost, jistě vás potěší, že nabídka vozů je v dnešní době velmi pestrá a neustále se rozšiřuje. Aktuálně si lze vybírat z více než devíti desítek různých modelů. Jakému z nich dáte přednost? A podle jakých atributů si vybíráte auto, které vás má vždy spolehlivě dopravit do zaměstnání nebo na nákupy?

Rozhodující je také cenová hladina

Kolik vlastně bude váš nový vůz stát? I to je důležitá položka, kterou je nutné dobře promyslet a zvážit. Skladové vozy Škoda začínají už na 385 tisících korun, za něž můžete získat předváděcí model Fabia Combi Ambition s pětistupňovou mechanickou převodovkou. Dostatek prostoru v interiéru, benzín a stříbrná brilliant metalíza, takové jsou poznávací znaky modelu, jenž je v aktuální nabídce nejlevnější.

Pokud si chcete pořídit vůz do půl milionu korun, máte několik dalších zajímavých možností, jako jsou například Fabia Style, Scala Ambition nebo Fabia Monte Carlo. Stačí zadat preference ohledně paliva, motoru nebo převodovky a výkonu motoru, protože právě tyto atributy jsou nejdůležitější.


Škoda je pro dnešní svět královnou

Dáváte přednost dieselu? Potom můžete obdivovat například vůz Octavia Style, jehož cena je 749 000 Kč. Na výběr je tady celkem dvacítka modelů značky Škoda, které jezdí na naftu. Zbývá ještě zvolit vhodnou barvu, protože na tu dávají motoristé zvláštní důraz. Musí ladit s jejich představami, naštěstí je k dispozici dostatek velmi atraktivních odstínů.

Publikováno: 19. 12. 2023

Kategorie: Automobily

Autor: Adéla Tomanová