Sjednejte si výhodnější pojištění

Všichni kolem Vás platí daleko nižší pojištění? Tak nebuďte líní a zjistěte si, zda taky nemůžete někde ušetřit. Vždyť na výhodnějších pojistkách můžete ušetřit i tisíce korun! A to už za trochu té „námahy“ stojí, ne? Nemáte čas ani chuť si zjišťovat u každé pojišťovny zvlášť, jestli si můžete sjednat výhodnější pojištění? Tak využijte online srovnávač pojištění. Na www.ušetřeno.cz naleznete srovnávače povinného ručení a cestovního pojištění, kde zjistíte, která pojišťovna Vám poskytne nejlepší pojištění a rovnou si ho můžete sjednat online. Sjednání online pojištění je plnohodnotnou pojistkou, která má stejnou váhu jako pojištění, které si sjednáte osobně přímo v pojišťovně!

Povinné ručení

Povinné ručení je pojištění, které je každý majitel motorového vozu povinen uzavřít. Pojišťovny se proto předhánějí, aby klientům nabídly výhodnější cenovou nabídku a zajímavější zvýhodnění než jejich konkurence. Tak proč toho nevyužít a neuzavřít to nejvýhodnější pojištění, které můžete získat. Každý pojišťovna nabízí jinou cenu a jiný rozsah plnění a doprovodných služeb. Na online srovnávači pojištění zadáte několik informací o sobě a svém automobilu a během několika okamžiků budete mít přehled o nejlevnějším povinném ručení. Myslete však na to, že nejlevnější pojištění ještě neznamená to nejvýhodnější pojištění. Online srovnávač Vám ukáže včem se jednotlivé nabídky liší a Vy si tak budete moct vybrat to skutečně nejvýhodnější povinné ručení, které bude šité na míru Vám i Vašemu vozu.

Cestovní pojištění

Při zařizování zahraniční dovolené nebo služební cesty, myslíme na spoustu věcí, které je třeba zařídit, ovšem stále mnoho lidí zapomíná na to nejdůležitější – na své zdraví. Samozřejmě, že to si zabalit nemůžeme. Měli bychom však uzavírat cestovní pojištění pokaždé, když se chystáme za hranice. Vždyť cestovní pojištění stojí jen pár korun na den, a když už si můžeme dovolit zahraniční dovolenou, tak se těch pár korun na pojištění ještě najde. Díky srovnání cestovního pojištění si lehce vyberete tu nejvýhodnější nabídku.  

Publikováno: 10. 10. 2012

Kategorie: Pojištění a financování

Autor: Ivana Novotná