Autopůjčovny

Půjčovna dodávek a užitkových vozů pro různé účely v rámci EU

Hledáte spolehlivou půjčovnu užitkových vozů nebo dodávek? Již nehledejte. Užitkové vozy do 3,5 tun a dodávky různých velikostí Vám zapůjčí spolehlivá půjčovna společnosti Europůjčovna s.r.o. s pobočkou v Praze 8 u metra Křižíkova a současně provozující informativní webové stránky Europujcovna.cz.

auto16

Kdy jsou zpravidla využívány služby společnosti Europůjčovna s.r.o.?

• transfery z letiště Praha Ruzyně do hotelů, ambasád, na kongresy, nebo jiného zvoleného místa v
ČR či naopak
• přeprava osob v rámci EU formou exkurze či jednorázového transportu
• vyhlídkové a okružní jízdy
• obchodní a manažerské jízdy
• krátkodobé a dlouhodobé pronájmy užitkových vozů do 3,5 tun, stěhovacích vozů, chladírenských vozů a mikrobusů auto18

Jak je vybaven vozový park společnosti Europůjčovna s.r.o.?

Půjčovna užitkových vozů do 3,5 tun a půjčovna dodávek společnosti Europůjčovna s.r.o. garantuje čistotu a bezporuchovost svého vozového parku. Součástí vozového parku jsou osobní vozy Dodge Viper, VW Polo automat, Škoda Octavia a scooter Sim Mio 100 a dodávky Ford Transit L1H1 7m³, Ford Transit L3H2 11,9m³, Volkswagen Crafter, M-B Sprinter XL, Iveco Daily Maxi 17m³, Iveco Daily Supermaxi klima 18m³, Ford Transit, Fiat Ducato bus 8 + 1 a skříňové vozy od 15 do 20m³. auto9

Proč zvolit služby společnosti Europůjčovna s.r.o.?

Společnost Europůjčovna s.r.o. Vám nabízí dlouholeté zkušenosti v oblasti přepravy osob s užitkovými vozy do 3,5 tun a dodávkami různých velikostí a míry užitečnosti, přistavení vozidla do místa vašeho bydliště nebo firmy, komplexní pojištění vozového parku po celé ČR a EU, neomezený počet kilometrů v ceně pronájmu, čistotu a bezporuchovost vozového parku, kvalitní servisní zázemí, nonstop provoz – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně svátků, služby profesionálního řidiče, bezkonkurenční ceny na trhu, individuální přístup, spolehlivost, možnost parkování Vašeho vozidla v oploceném areálu zdarma a v neposlední řadě možnost zapůjčení profesionálních upínacích a manipulačních prostředků zdarma.