Jaký parťák nesmí nejen v autě chybět?

Pro všechny, kteří zbožňují jízdu, výlety a pečují o svého motorového miláčka s láskou a péčí, je tu jeden nezbytný parťák, který vám pomůže udržet čistotu a lesk kdekoliv.

Je jedno, zda jste na cestách či zůstáváte raději doma, jedna věc zůstává konstantní: péče o vaše auto je klíčovým faktorem pro zachování jeho krásy, jak uvnitř, tak vně. Ať už jste nadšeným řidičem nebo prostě milovníkem svého vozu, víte, že pečlivá údržba je tou správnou cestou k udržení dokonalého vzhledu.

Ze všech částí vozu vyžaduje interiér zvláštní pozornost, ale naopak, vy potřebujete nástroj, který nabízí mobilitu, efektivitu a rychlost, a to nejen při úklidu doma, ale i během výletů či dobrodružství. Péče o vaše milované auto může být radostí. O svého miláčka můžete pečovat s menším úsilím a s větším komfortem!


Představte si multifunkčního pomocníka, který je vždy připraven vám pomoci, ať už jste kdekoliv - v domácnosti, v garáži, v dílně, či dokonce na výletě. S ním se vyrovnáte s nečistotami a nepořádkem, a vy budete mít stále čisté ruce. Připraveni vyzkoušet nový level čistoty pro vaše auto i pohodlí pro vás samotného?

Všestranný a praktický pomocník

Kärcher Vysavač WD 1 Compact AKU je více než jen vysavač. Jeho univerzální konstrukce vám umožňuje nejen suché i mokré vysávání, ale také ho můžete využít jako účinný fukar na listí a drobné nečistoty. Využijete tak i praktické příslušenství pro údržbu auta, jako jsou hubice na čalounění a štěrbinové hubice. Ergonomicky tvarovaná rukojeť a nízká hmotnost zajišťují maximální komfort při úklidu, a díky kompaktním rozměrům a gumovému poutku na uchycení hadice se vysavač snadno skladuje.


Mrkněte na video, kde s novým pomocníkem lépe seznámíte:


Perfektní úklid a bezstarostná údržba

Kärcher Vysavač WD 1 Compact AKU je vybaven kvalitním patronovým filtrem, který zajišťuje dokonalé výsledky. Filtrování suchých i mokrých nečistot je snadné a vy nemusíte řešit starosti s jeho pravidelnou výměnou. Vysavač disponuje prostornou 7 l nádobou na nečistoty, kterou rychle a bezpečně vyprázdníte díky systému "Pull & Push", čímž ušetříte čas a námahu.


Úklid bez hranic a omezení

Díky bezdrátovému provozu s 18 V li-on baterií Kärcher získáte neomezenou volnost pohybu při úklidu. Už nebudete vázání na elektrickou zásuvku a nebudete se trápit s nepohodlnými kabely. S Kärcher Vysavačem WD 1 Compact AKU můžete vysávat až 20 minut na jedno nabití, a to s maximálním výkonem a bez kompromisů. Baterie i nabíječky jsou navíc kompatibilní s dalšími aku produkty Kärcher na platformě 18 V, což vám poskytuje více možností a flexibility.

Více informací o pomocnících Kärcher naleznete na www.karcher.cz.

Publikováno: 12. 09. 2023

Kategorie: Doplňky a náhradní díly

Autor: Barbora Novotná