Erotické soupravy: vaše ložnice bude bez nich nudnější

Erotické soupravy by v šatníku žádné ženy neměly chybět. Přináší vzrušení a touhu a každá žena se v nich může cítit jako bohyně. Jaké erotické soupravy zvolit? Negližé, korzety nebo podvazky: jednotlivé prvky se dají koupit jednotlivě, na trhu existují ovšem komplety navržené tak, aby tvořily dechberoucí celek.

Z čeho se erotické soupravy skládají?

Soupravy bývají sestaveny z různých známých položek dámského prádla, často mají netradiční střih, nebo je použit speciální materiál. Zde je výběr těch hlavních.
  • Správné kalhotky jsou úhelným kamenem každého svůdného kompletu. Použity jsou různé střihy, největší oblibě se těší tanga a kalhotky brazilského stylu.
  • Některé erotické podprsenky poskytují skvělou oporu pro ňadra, jiné pouze podtrhují přirozené linie ženského těla. Často je použit poloprůhledný materiál v podobě krajky nebo například průsvitného týlu. Jiné modely odhalují poprsí kompletně včetně bradavek.
  • Korzety a polokorzety jsou zosobněním smyslnosti, linie těla zvýrazní, ale i tvarují. V historii byla období, kdy se bez nich žádná žena neobešla, dnes ovšem působí dojem hlavně v ložnici.
  • V neposlední řadě je také třeba zmínit župany. Ale zapomeňte na froté! Jsou jemné a průhledné, nemají zdaleka skrýt vše a často nezakrývají prakticky nic. Dopřejí vám pocit výjimečnosti a elegance.

Proč takový komplet začlenit do vašeho šatníku?

Protože jde o skvělý způsob, jak udržet sexuální život různorodý a vzrušující. Obzvlášť to platí pro dlouhodobé vztahy, kdy se původní nadšení postupně vytrácí a nastupuje rutina a stereotyp. Správně zvolený úbor pomůže vrátit do ložnice jiskru, často i zachránit vztah, který je  zdánlivě vyhořelý. Nebudete věřit, co všechno dokáže taková “maličkost” změnit.

Pro nošení nejen v ložnici?

  Některé kolekce jsou navrženy tak, aby je ženy mohly nosit každodenně. Zakrývají klín i bradavky a pro muže budou po odložení svrchních částí oděvu vysoce vzrušujícím a nečekaným překvapením. Dodají ženě sexy pocit sebevědomí. Buďte vždy připravena!

Barvy hovoří samy za sebe

Barvy úzce souvisí s pocity a mají svoji hlubokou symboliku. Zvolíte-li bílou, budete budit dojem nevinného anděla. Chybět bude už jen svatozář. Červené odstíny jsou symbolem romantiky a vášně, svatovalentinský večer se bez nich jistě neobejde. Černá budí respekt a promění ženu v nebezpečnou šelmu, která dokáže zaskočit i sebevědomého muže. Paleta barev je velmi pestrá a každá z nich vzbuzuje jiné emoce.

Soupravy pro intimní chvíle

Stylové a příležitostně laděné modely jsou hitem zejména v soukromí. Páry si jimi mohou ozvláštnit vášnivé večery. Příkladem jsou sety připomínající svatební šaty nebo vánoční komplety v barvách Santa Clause. Odvážnější volbou je třeba BDSM stylizace s koženými či latexovými prvky.

Správné doplňky chybět nesmějí!

Podvazky a punčochy se těší dlouhé tradici a jen těžko najdete muže, kterého tato kombinace nechá chladným. Punčochy se liší délkou, některé sahají do půli stehen, jiné modely stoupají až k pasu. Speciální modely mohou mít výkroj v oblasti intimních partií, aby poskytovaly snadný přístup při postelových hrátkách.

Z čeho jsou soupravy vyrobené?

Nejčastěji jsou používána umělá vlákna jako polyamid a polyester, doplněná elastanem. Jejich výsledkem je elasticita, jemnost a průhlednost, zároveň však vysoká odolnost proti opotřebení. Takové prádlo je vhodné k praní v pračce a nevyžaduje žádnou zvláštní pozornost. Zvláštní pozornosti se  těší také krajky. Dámské prádlo se s nimi pojí od nepaměti a ani tato pikantní kategorie není výjimkou. Zdobí jak korzety a podprsenky, tak kalhotky a podvazkové pásy. Výroba krajky se začala do Evropy šířit v 16. století z Itálie, archeologové ale doložili, že krajkářství bylo známé již dlouhá staletí před tím. Jaká je vaše zkušenost s erotickým prádlem? Napište nám komentář!

Publikováno: 07. 12. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Ivana Novotná