Autobazary

Zachovejte klid a nepropadejte panice při autonehodě

Hromadné sdělovací prostředky nás o nich informují každý den. Ano, píši o autonehodách, ke kterým dochází především z důvodu nepřiměřené rychlosti, nesprávného způsobu jízdy, nedání přednosti v jízdě a nesprávného předjíždění. Příčinám dopravních nehod nepřidají ani bezohlednost, nepozornost a nedostatek znalostí a zkušeností řidiče.

Základní povinnosti účastníka autonehody:

• nejste-li vážně zraněni a jste-li schopni se hýbat, vypněte motor, zapněte varovná světla a pokud možno opusťte vnitřní prostor vozidla, nejlépe s oblečenou reflexní vestou
• dopravní nehodu označte výstražným trojúhelníkem
• zjistěte stav zranění spolucestujících, příp. posádky druhého vozidla, nezraněné nebo lehce zraněné osoby nasměrujte do bezpečného prostoru (nejlépe za svodidla), vážněji zraněným osobám poskytněte základní první pomoc a zajistěte základní životní funkce (nehrozí-li požár vozidla, tak se nedoporučuje hýbat s osobami s podezřením na zranění páteře)
• přivolejte pomoc – záchrannou službu, hasiče, policii
• do příjezdu pomoci se snažte komunikovat a uklidňovat vážněji zraněné osoby
• zajistěte svědky nehody
• zajistěte vozidlo proti dalšímu poškození, příp. krádeži, nejlépe zajištěním odtahové služby autopůjčovna

AUTO Lukášek s.r.o.

Nonstop odtahy vozidel v rámci ČR a EU, vyproštění vozidla po havárii speciální technikou, přepravu osob minibusem, zajištění kompletního servisu vašeho vozidla, zajištění opravy vozidla při poruše nebo autonehodě, vyřízení pojistné události, dočasné uložení vozidla na vlastním hlídaném parkovišti a zajištění náhradního vozu po celou dobu opravy Vám nabízí spolehlivá odtahová služba a asistenční Nonstop služba společnosti AUTO Lukášek s.r.o. z Třebíče s dlouholetou tradicí na trhu.

V nabídce služeb této společnosti dále najdete autopůjčovnu Třebíč specializujíc se na krátkodobý a dlouhodobý pronájem aut a správu a pronájem vozového parku, autoservis s pneuservisem a autobazar.