Znáte tekuté stěrače či tekutý nano vosk na auto? Jejich funkce velmi oceníte

Každý majitel vozu si přeje, aby mu vůz co nejdéle sloužil bez poruch, a také, aby skvěle vypadal, ideálně bez nutnosti velké péče svého majitele. Pokud si chcete ušetřit práci, udělat mnohé pro zachování kvalit laku, skel i jiných částí vozu nejen zvenčí, ale i uvnitř, seznamte se s produkty společnosti NASUCHO.

Kvalitní výrobky, které vám v mnohém pomohou

Společnost NASUCHO přináší různé kvalitní produkty. Např. takové, s nimiž je možné provádět mytí bez použití vody. Produkty jsou jedinečné, biologicky odbouratelné, ekologické a vyvinuté k čištění i ochraně vozů, karavanů, motocyklů, závodních vozů, ale také pro použití do domácností. Díky nim na předmětech vznikne ochranný povlak a odpuzují nečistoty i déšť. Co třeba oživovač plastů?

Tekuté stěrače oceníte nejen v dešti

Víme, jak nepříjemné je řídit za vydatného deště nebo sněžení. Tady vám výrazně uleví tekuté stěrače. Jde o nano prostředek, který vytvoří na čelním skle neviditelnou vrstvu. Ta aktivně odpuzuje vodu a zajistí vám dokonalý přehled o situaci na vozovce, i když bude právě sněhová vánice nebo silný déšť.

Ochrana vozu zvenčí tekutým nano voskem

Tekutý nano vosk na auto & Karnaubský vosk je důmyslný jedinečný prostředek pro dokonalé leštění a ochranu povrchů. Osvěžuje, rozzařuje, chrání speciální voskovou nano technologií. Opatří povrch UV ochranou, takže pak odpuzuje vodu a minimalizuje usazování nečistot. Navrací lesk laku vozu, sklu, zrcadlům, chromovým dílům, gumě, plastu, tvrzenému vinylu, slitině, kolům, čalounění a stěračům. Je prevencí před oděrkami a škrábanci.

Až na 60 měsíců bude váš vůz chráněn, když je použita keramická ochrana laku.

Podívejte se na kompletní nabídku, v níž určitě najdete produkty, které budou jako stvořené pro vaše potřeby. Budete jistě spokojeni.

Publikováno: 28. 04. 2023

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Ivana Novotná