Vozy autopůjčovny Praha znamenají spolehlivost

Plánujete pracovní cestu, dovolenou nebo jakýkoli jiný přesun a potřebujete automobil dostatečně spolehlivý? Vaše vlastní auto se zrovna porouchalo těsně před dovolenou? Tohle jsou případy, kdy je pro vás autopůjčovna Praha ideálním řešením. Je nám jedno, jestli chcete cestovat po městě, nebo zda si vyrazíte na okružní jízdu po EU. Naším hlavním cílem je spokojený klient. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu v době od 7 do 18ti hodin. Pokud si nemůžete automobil vyzvednout, jsme schopni jej do 90 minut od potvrzení objednávky předat do vaší péče kdekoliv po Praze.

Vozový park, kde si určitě vyberete

Je nám jasné, že každý má rád jiný typ a vzhled vozu. Z toho důvodu je náš vozový park velmi dobře vybaven a udržován. Díky tomu si u nás vybere opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme auta vhodná k rodinným výletům i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit kupříkladu na pánskou jízdu. Nechybí ani luxusnější vozidla - například pro reprezentaci firmy. Vše s možností jak manuální, tak i automatické převodovky.

Proč vozidla právě od naší autopůjčovny?

Technický stav našich vozů je 100% a naši lidé vám za něj ručí. U nás nečekejte žádné skryté poplatky – všechno s vámi probereme jasně a stručně. Cena pronájmu vozu zahrnuje i kompletní asistenční služby. Lze si sjednat také 0% spoluúčast. Máme bohaté reference a zkušenosti, které nám dlouhodobě pomáhají upravovat služby na míru zákazníkovi.

A jak na to konkrétně?

Podmínky pronájmu vozidla od autopůjčovny Praha vás nepochybně mile překvapí. Stačí vám k tomu alespoň dvouleté zkušenosti s řízením automobil, minimální věk 21 let a občanský a řidičský průkaz, který nám předložíte pro sjednávání pronájmu. Nakonec milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách jsou konečné, není tedy třeba se obávat nějakých skrytých poplatků.

Průběh konkrétního zapůjčení vozu

Máte na výběr široký sortiment osobních automobilů i dodávek. Všechny naše vozy jsou pravidelně stále evidovány a podrobně kontrolovány, tedy ručíme za jejich stoprocentní technický stav a kvalitu. Najdete tu obyčejnou Octavii na výlet, tak i modernější Superb. Pokud si nejste jisti volbou, rádi vám poradíme. Po volbě je čas pro rezervaci. Automobily z naší autopůjčovny si lze rezervovat pomocí mailu či přes telefon. Uveďte přitom, zda si vůz vyzvednete, či ho chcete někam přistavit. Čas předání záleží na domluvě s autopůjčovnou Praha. Při předávce tento vůz nafotíme a zkontrolujeme, což je naše pojistka při případných nejasnostech nebo problémech během vracení. Poté s vámi sepíšeme jednoduchou smlouvu o vypůjčení vozidla. Proces obvykle netrvá déle než 15 minut.

Další dotazy nebo připomínky?

Jakékoli další dotazy vám rádi zodpovíme na mailu info@autopujcovnapraha.net.

Publikováno: 12. 11. 2019

Kategorie: Služby | Služby

Autor: Ivana Novotná