Topy bez rukávů jsou v létě stále oblíbenější. Máte je ve vašem šatníku?

Z průzkumů vyplývá, že ženy v létě upřednostňují především topy bez rukávů. Daleko více než klasická trička. Není se čemu divit, tento typ oblečení je daleko vzdušnější, pohodlnější a ještě k tomu přidává na kráse. A to i díky tomu, že dopomáhá k lepšímu opálení.

Jaká základní pravidla, je třeba dodržovat pro krásné, rovnoměrné a především zdravé opálení?

Většina z nás v létě určitě stojí o krásné a rovnoměrné opálení. K tomu jsou topy bez rukávů jako dělané! Je ovšem důležité si také uvědomit, že sluneční záření na nás má jak pozitivní, tak i negativní vliv. Sluneční paprsky jsou důležité především  kvůli tvorbě vitamínu D. Ovšem  vystavování se slunečnímu záření má vliv na rychlejší  stárnutí pokožky a může vést až k rakovině kůže. Proto je důležité používat opalovací krémy. A to nejen při opalování, ale za každého  slunného dne, když máte na sobě své oblíbené tílko,  či top bez rukávů. Při opalování i při prostém slunečním dnu je na místě si uvědomit, že určité části těla jsou náchylnější ke spálení. Většinou se jedná hlavně o obličej, který je neustále vystavován přímému záření. Ale také půjde o uši, krk, ramena a nárty na nohu. A ještě něco. Vybírejte si takový  opalovací krém, abyste se nemusely  obávat skvrn na vašem tričku, či  topu. Opálení a nošení vhodného oděvu má  pozitivní vliv na sebedůvěru a může vám pomoci  navázat nový vztah nebo prožít letní románek. A může být užitečné i ve vašem každodenním životě, například v práci nebo při řešení různých situací. Takže zakoupení i obyčejného topu bez rukávů může udělat nejen radost,  ale rovněž mít znamenitý dopad ve více ohledech.

Je moje postava vhodná k nošení topu bez rukávů, co odkrývá více než si můžu dovolit?

Při výběru topu bez rukávů zvažte, zda  je vaše postava vhodná pro tento kus oděvu. Mohlo by se totiž stát, že místo toho, aby  vám přidal na sebevědomí, spíše ho ubere. Každou z nás příroda obdařila jinak. Na druhou stranu žijeme jenom jednou, tak proč se trochu neodvázat. Vy samy jste tvůrkyněmi  svého štěstí.

Dnešní doba nabízí spoustu řešení, jak dosáhnout žádoucí postavy

Tipů a triků na to, jak zhubnout a užít si slunný den, ve vašem oblíbeném topu bez rukávů je skutečně mnoho. Problém může nastat ve chvíli kdy si uvědomíme, že  musíme opustit svůj běžný režim aby k dané změně došlo. Každá z nás má svou komfortní zónu. A čím delší dobu jsme ji nebyly nuceny opustit, tím těžší a náročnější změna bude. Člověk kolikrát potřebuje pošťouchnout k tomu, aby se do hubnutí pustil. A přitom stačí každý den udělat pár věcí jinak, než obvykle. Nabízíme vám několik tipů jak začít:
  1. Postupně si ubírejte z porce hlavních jídel.
  2. Omezte přísun cukrů na minimum, uvidíte že vám vaše tělo poděkuje.
  3. Pokud to není nezbytné, místo dopravy zvolte procházku.
  4. Vytvořte si ranní rituál v podobě cvičení. Stačí pár jednoduchých cviků denně.
Máte samy osobně zkušenosti s jedním ze zmíněných bodů? Nebo byste přímo doporučily určité cviky, díky kterým se cítíte lépe? Podělte se s námi o váš názor a napište nám do komentáře!

Publikováno: 07. 12. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Ivana Novotná