Operativní leasing? Ulehčí firemnímu rozpočtu a nejen to

Chcete-li na své klienty zapůsobit, měli byste zvážit, zda nepřišel správný čas na výměnu vozového parku. Neustálé podceňování významu reprezentativního charakteru vozidel může vašemu podnikání značně uškodit. Můžete nabízet bezkonkurenční služby a prodávat kvalitní produkty za směšné ceny, ale berte na vědomí, že začátku každé spolupráce předchází osobní kontakt. Ať už máte schůzku s klienty na starosti vy, nebo některý z vašich obchodních zástupců, byla by chyba se na ni dostavit ve vozidle, jež neodpovídá dobrému jménu vaší firmy.

Máte snad o tom, že "auto dělá člověka", nějaké pochybnosti? Položte si tedy otázku, zda byste uzavřeli kontrakt s někým, kdo na důležitou obchodní schůzku dorazil v rachotině, které má svá nejlepší léta dávno za sebou. Ať chceme, nebo ne, stav vozu do značné míry reflektuje podnikání jako celek.

Nezatěžujte firemní finance a pořiďte si vůz na leasing

Mezi nejoblíbenější formy financování vozového parku patří leasing. Úhrada probíhá formou pevně daných měsíčních splátek a je jen na vás, zda si po ukončení leasingové smlouvy rozhodnete vůz ponechat. Součástí splátek je jak povinné ručení, tak i havarijní pojištění. Vyberete-li si klasickou formu leasingu a vůz si ponecháte, za čas se dostanete do situace, kdy budete muset řešit technologickou obměnu vozu a je tedy otázkou, zda není vhodné zvolit modernější formu financování, takzvaný operativní leasing. Ten je ideálním řešením pro ty, kteří již nyní vědí, že mu za několik let stávající technologie nebudou vyhovovat.

Operativní leasing vás zbaví zbytečných starostí

Operativní leasing poskytuje záruku pevného rozpočtu a pomůže vám minimalizovat finanční náklady na provoz vozového parku. Mezi přední leasingové společnosti, které poskytují tuto formu financování vozidel, patří Autocentrum BARTH a.s. Nejedná se o srovnávací portál ani zprostředkovatele, ale o jednoho z největších prodejců vozidel v České republice. Firma provozuje 7 showroomů a ročně prodá kolem 7000 vozidel. Podmínky operativního leasingu najdete na barth-operak.cz.

Publikováno: 10. 04. 2021

Kategorie: Pojištění a financování

Autor: Ivana Novotná