Nejspolehlivější půjčovna dodávek v dosahu

Jsme týmem specialistů na dlouhodobé a krátkodobé pronájmy dodávek do 3.5 tun hmotnosti. Půjčovnu dodávek Praha mohou využít živnostníci nebo podnikatelé či soukromé osoby. Sídlíme na Praze 9, konkrétně v Horních Počernicích. Okruh našich klientů je však mnohem širší. To mají na svědomí v první řadě naše příznivé ceny a bezproblémový servis po všech stránkách. Takže ať už pátráte po jednorázové výpomoci nebo chcete spolehlivý vůz na delší čas, neváhejte nás kontaktovat.

Dostupnost vozidel nade vše

Naše vozová flotila je vám k dispozici 7 dní v týdnu v rozsahu 8 – 20 hodin. Na jinou hodinu se lze bez problémů domluvit předem – v rámci klientské dostupnosti telefony nevypínáme. Plocha vozů půjčovny dodávek Praha slouží jako reklamní prostor, což je důvodem k naší garanci nejnižších cen pronájmu užitkových vozů na trhu půjčoven při udržení vysokého standardu námi poskytovaného servisu.

Technika neustále pod pečlivým dozorem

Tým techniků a servisáků půjčovny dodávek Praha neustále dbá o špičkový technický stav celé flotily našich vozidel. Proto jsou vždy v perfektním stavu pro všechny naše klienty. Asistenční služba je vám nonstop k dispozici pro veškeré nečekané situace na cestách a dálniční známka je nezbytným prvkem každého vozu.

Co budete k pronájmu potřebovat?

Od každého klienta požadujeme řidičský a občanský průkaz spolu s vratnou zálohou ve výši 5 000 Kč,-. Poplatek za konkrétní vůz a dobu jeho pronájmu je účtován samostatně. Pokud chtějí s půjčovnou dodávek Praha spolupracovat firmy, mohou tak učinit pouze jednatelé společností nebo osoby vybavené ověřenou plnou mocí. Vlastní vůz můžete v sídle firmy zaparkovat během výměny za náš vůz.

Kilometry s omezením

Ano, pronajímáme vozy s omezeným počtem kilometrů. Limitace je ovšem nastavena na takovou hodnotu, že to 95% našich klientů nijak neomezuje. Zároveň je tento limit dalším důvodem naší tolik atraktivní cenové politiky.

Platby moderním způsobem

Jediné, co vlastně zatím nepřijímáme, jsou platby kartou. Kauci požadujeme pouze v českých korunách, ale pronájem je možné zaplatit převodem oproti faktuře.

Zeptejte se, domluvte se

Můžete nás kontaktovat na telefonu 608 780 500 v čase 8 – 21 hodin nebo na mailovou adresu pujceni@dodavky.net.

Publikováno: 31. 08. 2021

Kategorie: Služby | Služby

Autor: Ivana Novotná