Kde získat vozy té nejvyšší kvality? Má je autopůjčovna Brno

Sháníte na delší nebo kratší dobu vůz, který uspokojí vaše požadavky a zároveň si nechcete pořizovat svůj? Nebo je vaše vlastní auto porouchané a akutně potřebujete přesun? To je přesně ten případ, kdy je pro vás autopůjčovna Brno perfektním řešením. Nezáleží nám na tom, jestli budete cestovat po městě nebo s vozem vyrazíte na dovolenou za hranice. Náš hlavní cíl je spokojený klient. Vyhovíme tudíž všem a to po 7 dní v týdnu. Pokud si nemůžete automobil vyzvednout, jsme schopni jej do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit zdarma kdekoliv po Brně.

Náš vozový park uspokojí kohokoli

Každý máme jiný vkus a potřeby, takže preferujeme i vozy jiného typu a vzhledu. To je taky důvod, proč je náš vozový park skutečně rozsáhlý – vybere si u nás opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme vozy k rodinným výletům i sportovnější kusy, se kterými se dá vyrazit například na pánskou jízdu. Stejně tak nechybí ani luxusnější vozy pro firemní reprezentaci a odvoz klienta. Vše se dá zvolit s manuální či automatickou převodovkou podle potřeby.

Proč zvolit autopůjčovnu Brno?

Technický stav našich vozidel je vždy na perfektní úrovni a naši lidé za něj ručí. S námi taky nečekejte jakékoli skryté poplatky. Vše s vámi probereme jasně, stručně a bez vytáček. V ceně pronájmu je i spektrum kompletních asistenčních služeb, kde lze sjednat taky například 0% spoluúčast. Autopůjčovna Brno má bohaté reference spokojený klientů, a zkušenosti, které nám dlouhodobě pomáhají upravovat služby na míru zákazníkovi.

Jak na to s konkrétním pronájmem?

Podmínky zapůjčení vozidla od naší autopůjčovny Brno vás bezpochyby mile překvapí svou jednoduchostí a vstřícností. Stačí vám alespoň dvouleté zkušenosti s řízením vozidel, minimální věk 21 let spolu s občanským a řidičským průkazem. Ty nám oba předložíte během sjednávání vašeho pronájmu. Nakonec milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách https://www.autopujcovnabrno.net/ jsou konečné, tedy bez skrytých poplatků.

Další praktické informace

Pokud toužíte po pronájmu auta na delší dobu, nabízíme také možnost domluvy na operativním leasingu. Tato varianta je možná v autopůjčovně Brno i v pobočce autopůjčovna Praha. Vozidla jsou určena k cestování jak po České republice, tak i po celém území EU. Stačí se s námi předem domluvit na podrobnostech podle vašich cestovních záměrů. Uvedené ceny platí pro veřejnost a smluvní partnery, pojišťovny je mají odlišné. Nájem i vratná kauce se platí před samotným vypůjčením. Zamezujeme tak potížím některých klientů s placením. Kauce je vratná při vrácení vozidla. Podnikatel potřebuje v autopůjčovně Brno i autopůjčovně Praha k pronájmu auta kromě uvedených dokladů ještě výpis z obchodního rejstříku.

Publikováno: 25. 03. 2020

Kategorie: Služby | Služby

Autor: Ivana Novotná