4 způsoby, jak udělat oblečení zajímavějším

Stalo se vám někdy, že jste si oblékli oblečení a při pohledu do zrcadla jste zjistili, že vypadá méně zajímavě, než jste si představovali? Ta kombinace černého topu a minisukně možná vypadala dobře na první pohled, ale teď se zdá být trochu fádní. Naštěstí nemusíte úplně měnit oblečení, abyste dosáhli požadovaného vzhledu. Stačí jen pár úprav (nebo doplňků), abyste z neinspirativního oblečení udělali příjemný a módní outfit.

Pokud se snažíte udělat dojem na večírku nebo prostě chcete vypadat trochu více okouzlující, zde jsou čtyři skvělé způsoby, jak vylepšit svůj outfit.

1. Doplňky v podobě výrazné kabelky

Snadno můžete udělat outfit stylovějším pomocí jediného doplňku. Taška je skvělou volbou, protože může být funkční i poutavá.

Máte už dost svých současných tašek? Pokud ano, oživte svou sbírku doplňků jedinečnou kabelkou nebo spojkou od judithleiber.com Tašky, které jsou zde k dispozici, jsou mimořádné! Od nadčasových krokodýlích kabelek až po kabelky ve tvaru rtěnky - najdete doplněk, který může vylepšit každý outfit. S jedním z nich nemůže být žádný outfit nudný.

2. Hrajte si s účesy

Když se oblékáte na zvláštní událost, berte své vlasy jako samostatný doplněk. Způsob, jakým si upravíte vlasy, může mít velký vliv na to, jak bude váš outfit vypadat!

Elegantního vzhledu lze dosáhnout pomocí krásného účesu. Pro ležérnější vzhled můžete zvolit plážové vlny nebo záměrně rozcuchaný účes. Přidáním doplňků můžete styl opravdu vylepšit. Gumičky, čelenky, sponky a kroužky do vlasů jsou skvělé pro hravý účes.

3. Navrstvěte šperky

Váš outfit by neměl být kompletní bez šperků. Typ a množství šperků závisí na stylu, kterého chcete dosáhnout. Pokud chcete vypadat formálněji, zkuste několik jemných náhrdelníků a elegantní náušnice. Pokud chcete něco odvážnějšího, navrstvěte na sebe výrazné, robustní šperky. I nudný outfit lze proměnit správnými šperky!

4. Přidejte výrazné rty

Líčení je důležitou součástí vašeho celkového vzhledu. Obyčejný outfit můžete ozvláštnit odvážnou barvou rtů.

Odvážné rty upoutají pozornost, jsou příjemné a krásné. Existuje mnoho různých způsobů, jak to udělat. Můžete zvolit klasickou červenou barvu nebo být trochu odvážnější a zvolit barvu, jako je fialová, zelená nebo modrá! Buďte tak nápadití, jak jen budete chtít, a nechte vyniknout svou osobnost.

Pokud znáte tyto triky, už nikdy nebudete muset odcházet z domova v nudném oblečení. I obyčejné bílé tričko a džíny mohou vypadat skvěle se správnými doplňky! Proto až příště nebudete spokojeni se svým oblečením, použijte některý z výše uvedených nápadů, jak svůj komplet vylepšit.

Publikováno: 17. 02. 2023

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Ivana Novotná

Tagy: oblečení