Kdo vám RYCHLE půjčí na akutní opravu vozidla?

Podobný problém se může přihodit každému. Potřebujete mít vozidlo v perfektní kondici, protože ho téměř každý den používáte. Vozíte se v něm do práce, dopravujete se do vzdáleného obchodního centra na nákupy a o víkendu vyrážíte na chatu. Jenomže vůz vypoví službu a vy nemáte železnou rezervu, která by vám posloužila na opravu. Nemůžete čekat na výplatu, a tak přemýšlíte nad tím, KDE si rychle půjčit potřebnou částku. Nic vás nenapadá? Jednou z možností je nebankovní půjčka ihned. Prozradíme vám vše, co byste o ní měli vědět.

Co od rychlé nebankovní půjčky čekat?

Rychlé nebankovní půjčky mají spoustu názvů (např. mikropůjčky, půjčky do výplaty...), ale v podstatě jde o o jeden a ten samý koncept. Poskytovatel vám půjčí menší finanční obnos (obvykle v rozpětí několika tisíc korun) na kratší časové období (většinou 30 dní s možností prodloužení). Částku poté jednorázově splatíte. K výhodám těchto půjček patří rychlost vyřízení, nenáročná administrativa a dostupnost. Některé nebankovní společnosti půjčují i zájemcům se záznamem v registru, ovšem obvykle za méně výhodných podmínek.

Neunáhlete se a vybírejte s rozumem

Přestože se jedná o půjčky s malým limitem, měli byste být při výběru důslední a zvolit půjčku, která vám svými parametry vyhovuje ze všech nejvíc. Zároveň si dobře spočítejte, zda budete mít dostatek peněz na úhradu splátky – v opačném případě najděte jiný způsob, jak rychle získat peníze (např. půjčkou od příbuzných). Dobrou volbou může být tzv. první půjčka zdarma, kterou poskytuje např. Zaplo Finance. Poskytovatel vám po splnění podmínek půjčí určitou částku s nulovým RPSN. Akce je určena pouze pro nové zákazníky. Zároveň platí, že noví zákazníci nedosáhnout na tak vysoké limity jako stávající klientela. Chcete-li se o nebankovních úvěrech dozvědět více, přečtěte si článek na téma průzkum nebankovních úvěrů.

Publikováno: 17. 10. 2017 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Pojištění a financování

Autor: Ivana Novotná

Tagy: půjčka ihned na účet